Archív

VIDEO Vyrastá nová hviezda NHL? Je to dcéra slávneho hokejistu!

VIDEO Vyrastá nová hviezda NHL? Je to dcéra slávneho hokejistu!

Kanadský hokejista Brad Marchand (32) si počas karantény poriadne vytrénoval svoju rozkošnú dcérku. Malej nádejnej útočníčke sa už teraz v športe veľmi darí. Pozrite sa na jej presnú mušku a dokonalý pohyb s hokejkou. Otec hrajúci za Boston Bruins môže byť na jeho malú princeznú veľmi pyšný!

Norbert Javorčík.

Banská Bystrica má nového trénera: Tím prevezme bývalý tréner úspešnej slovenskej reprezentácie

BANSKÁ BYSTRICA - Hokejistov Banskej Bystrice by mal v novej sezóne trénovať Norbert Javorčík. Prezradil to v rozhovore pre denník Šport prezident klubu Juraj Koval. Asistentom by mal byť Jozef Budaj.

Gáboríkovci sa stali prvýkrát rodičmi. Ivana na svet priviedla dcérku Bellu. Ešte predtým, než svoje dievčatko zobrali domov, mali v ich sídle nečakaných hostí.

Čerstvý otecko Gáborík po pôrode manželky Ivany stíha všetko: Prvé FOTO po návrate domov

TRENČÍN - Jeden z najlepších hokejistov Slovenska Marián Gáborík (38) sa stal v noci z utorka na stredu hrdým otcom. Jeho manželka Ivana (33) mu porodila v trenčianskej nemocnici dcérku Bellu, ktorou sa hviezdny pár stihol pochváliť na sociálnych sieťach. Posledné dni a hodiny boli pre oboch poriadne hektické, no výborný útočník nezabúda ani na bežné povinnosti.