Archív

Dario Marcolin (vpravo) smúti za mŕtvym otcom.

Známy taliansky futbalista má hlavu v smútku: Koronavírus mu zabil otca

RÍM - Bývalý taliansky futbalista Dario Marcolin prišiel pre pandémiu koronavírusu o otca. Ten sa vo veku 75 rokov stal jednou z 921 obetí, ktoré registruje mesto Brescia.

Obranca Juventusu Daniele Rugani a jeho priateľka čakajú dieťa, no obaja sa nakazili koronavírusom.

FOTO Hviezda Juventusu nakazila svoju tehotnú priateľku: SEXI kráska sa teraz bojí o ich dieťa

TURÍN - Bol prvým nakazeným hráčom v talianskej lige a odniesla si to aj jeho partnerka! Futbalista Juventusu Turín Daniele Rugani (25) a Michela Persicová (27) zvládajú nakazenie koronavírusom dobre, veľký strach však majú o svoje nenarodené dieťa, pretože partnerka talianskeho obrancu je v štvrtom mesiaci tehotenstva.

Taliani počítajú aj s tým, že Serie A by sa dohrával ešte v auguste

Talianske kalkulácie: Serie A sa skončí možno až v auguste

MILÁNO - Počítajú so všetkými variantami! Sezóna v talianskej futbalovej Serie A sa v prípade potreby môže dohrať až v auguste. Vyhlásil to prezident Talianskej futbalovej federácie (FIGC) Gabriele Gravina.

Lukáš Haraslín sa chráni rúškom aj rukavicami.

Lukáš Haraslín EXKLUZÍVNE z Talianska: Sanitky počujem aj desaťkrát denne

SASSUOLO - Lukáš Haraslín prežíva náročné chvíle. Koronavírus v Taliansku pozastavil futbalové súťaže, ale situácia v tejto krajine je kvôli koronavírusu zlá. Slovenský futbalový reprezentant zostal v Sassuole, kde od jarnej časti tejto sezóny hráva. Pre ŠPORT24.SK poskytol exkluzívny rozhovor o tom, ako zvláda situáciu a ako vyzerá život v talianskom mestečku.