Archív

Bývalý francúzsky futbalový tréner Michel Hidalgo zomrel vo veku 87 rokov.

Legenda naveky odišla: Zomrel tréner majstrov Európy z roku 1984 Michel Hidalgo

Paríž - Bývalý francúzsky futbalový tréner Michel Hidalgo zomrel vo veku 87 rokov. Informovala o tom vo štvrtok hráčska únia a tamojšia futbalová federácia. Podľa vyhlásenia mal dlhodobo zdravotné problémy, vo svojom dome v Marseille skonal prirodzenou smrťou.

Legandárny Pelé prišiel o brata

Smútok Pelého v ťažkých časoch: Brat Zoca podľahol rakovine

Santos - Brat bývalého brazílskeho futbalistu Pelého zomrel v stredu vo veku 77 rokov. Jair Arantes do Nascimento, tiež známy ako Zoca, podľahol v nemocnici rakovine prostaty. Informovala o tom agentúra SID.

Tim Payne.

Futbalista má problém. Mal byť v karanténe, namiesto toho opitý vystrájal na golfovom vozíku

SYDNEY - Futbalista novozélandského klubu Wellington Phoenix porušil počas pobytu v Sydney nariadenú karanténu a na golfovom vozíku sa so spoluhráčom vozil po meste. Tim Payne bol navyše pod vplyvom alkoholu, preto ho polícia zadržala a hrozí mu pokuta.

Mladý český futbalista Michal Sadílek venoval pol milióna českých korún (cca 18.200 eur) na boj s pandémiou nového koronavírusu.

Mladý český futbalista sa pochlapil: Rodnej krajine venoval financie na boj s koronavírusom

Eindhoven - Mladý český futbalista Michal Sadílek venoval pol milióna českých korún (cca 18.200 eur) na boj s pandémiou nového koronavírusu.

Olympijský oheň sa rozhorí naplno až o rok.

Organizátori OH odvracajú jednu krízu za druhou: Najväčší sponzori MOV podporili odklad hier

Lausanne - Najväčší sponzori Medzinárodného olympijského výboru (MOV) vyjadrili podporu rozhodnutiu odložiť OH v Tokiu na budúci rok.