Archív

Roger Federer s manželkou Mirkou

Šľachetné gesto Federerovcov. Rodinám zasiahnutým koronavírusom venovali obrovskú sumu!

Bazilej – Veria, že ich príspevok spustí lavínu. Legendárny tenista Roger Federer (38) s manželkou Mirkou finančne pomohli najzraniteľnejším rodinám vo Švajčiarsku, ktoré bojujú so smrteľným vírusom. Vyzývajú na pomoc aj ďalších.

Roger Federer

ATP: Veríme, že sezóna na tráve sa odohrá, no plánovať je nemožné

LONDÝN - Obnovenie tenisovej sezóny, ktoré mužský okruh ATP naplánoval na jún, je vzhľadom na pokračujúcu pandémiu koronavírusu neisté. Uviedol to predseda ATP Tour Andrea Gaudenzi.

Najsexi tenistka sveta Eugenie Bouchardová hľadala muža, ktorý s ňou strávi dlhé dni v karanténe. T

Najsexi tenistka sveta hľadá muža do karantény: Bouchardovej sa ponúkol tento slávny tenista!

VANCOUVER – Karanténa jej už začínala pomaly liezť na mozog. Kanadská tenistka Eugenie Bouchardová (26) tak vymyslela šibalský plán a na svoj profil na sociálnej sieti napísala zaujímavú ponuku mužom. Podľa blonďavej sexice by sa jej nudné dni z pohodlia domova trávili zábavnejšie s nejakým priateľom. Okamžite ju zaplavila obrovská vlna najrôznejších návrhov. Do boja o zvodnú krásku sa prekvapujúco zapojil aj austrálsky búrlivák.

Brazílsky tenista Thiago Seyboth má koronavírus

Koronavírus je už aj v tenise: Nakazil sa dvadsaťročný brazílsky talent

BRAZÍLIA - Brazílsky tenista Thiago Seyboth mal pozitívny test na nový koronavírus. Prezradil to prostredníctvom twitteru a uviedol, že je v karanténe podľa pokynov lekárov.