Archív

Šéf lekárskej komisie hokejovej NHL Winne Meeuwisse má obavy, že vzhľadom na akceleráciu výskytu koronavírusu v Severnej Amerike sa súťaž tak skoro neobnoví.

Šéf lekárskej komisie NHL priznal obavy s pokračovaním: Vedenie súťaže odložilo draft nováčikov

New York - Šéf lekárskej komisie hokejovej NHL Winne Meeuwisse má obavy, že vzhľadom na akceleráciu výskytu koronavírusu v Severnej Amerike sa súťaž tak skoro neobnoví.

Tomáš Tatar sa baví s toaleťákom

Hviezda Montrealu sa počas karantény baví. Najlepší Slovák v NHL to vie aj nohami!

Montreal – Že s pukom na hokejke dokáže málo vídané kúsky, to je známe. Tomáš Tatar (28) však počas domácej izolácie predviedol aj niečo zo svojho futbalového umenia. Samozrejme, s toaleťákom.

Slovenský hokejový brankár Jaroslav Halák (34) by sa mohol stať po skončení sezóny neobmedzeným voľným hráčom.

Halák sa môže ocitnúť medzi voľnými hráčmi: Upíše si Boston slovenského brankára aj naďalej?

BOSTON - Dostane nový kontrakt? Slovenský hokejový brankár Jaroslav Halák (34) by sa mohol stať po skončení sezóny neobmedzeným voľným hráčom. Gólman Bostonu Bruins je v poslednom roku svojho kontraktu, ktorý podpísal v lete 2018. Jeho ďalšia budúcnosť je zatiaľ otázna.

Ročník bez víťaza ukončila aj KHL.

Aj Rusi si dali povedať: Čakať už nebudú a ukončili play off KHL

Moskva - Vedenie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) rozhodlo vzhľadom k vývoju pandémie nového koronavírusu o zrušení zvyšku sezóny. Gagarinov pohár určený víťazovi súťaže nespozná svojho majiteľa. V stredu o tom informoval oficiálny web ligy.