Archív

Na snímke generálny riaditeľ futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml. počas tlačovej konferencie pred začiatkom jarnej časti Fortuna ligy 2019 - 2020, 14. februára 2020 v Bratislave. FOTO TASR - Pavel Neubauer

Slovan Bratislava chce obhájiť titul, Kmotrík: Verím, že budeme ešte silnejší

BRATISLAVA - Slovan Bratislava si v jesennej časti futbalovej Fortuna ligy počínal suverénne a po 18. kole vedie súťaž o desať bodov pred dvojicou Žilina a Dunajská Streda. Nemôže mať tak iné ambície ako obhajobu titulu.

Najslávnejšie slovenské derby prinesie veľkú „bitku“ nielen na trávniku, ale najmä na tribúnach. Do Malého Ríma pricestuje vyše tisíc fanúšikov „belasých“.

Megašláger Trnavy so Slovanom veľký súboj na tribúnach: Belasá invázia do Malého Ríma

TRNAVA – Úvodné jarné kolo Fortuna ligy okorení megašláger medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava. Najslávnejšie slovenské derby prinesie veľkú „bitku“ nielen na trávniku, ale najmä na tribúnach. Do Malého Ríma pricestuje vyše tisíc fanúšikov „belasých“.

Príchod nového vedenia zo zahraničia by však nemal znamenať, že modro-biely dres si začnú obliekať prevažne cudzinci.

Vydá sa aj Nitra cestou zahraničných futbalistov? Ukrajinský investor sa vyjadril jednoznačne!

Nitra - Futbalisti FC Nitra obsadili na jeseň vo Fortuna lige predposledné 11. miesto s náskokom jediného bodu pred Pohroním, no zdá sa, že im svitá na lepšie časy. Klub zmenil majiteľa, dostal sa do rúk ukrajinských investorov.

MŠK Žilina pomáha chorému Riškovi.

Gesto Žiliny pred prvým zápasom: Výnos zo zápasu so Zlatými Moravcami venuje chorému Riškovi

ŽILINA - Futbalisti MŠK Žilina sa pripojili k iniciatíve "Riško, dýchaj.". Podporili tak liečbu malého chlapca Riška, ktorý trpí zriedkavým ochorením a jeho liečba je finančne veľmi náročná.

Kojo Matič prestúpil do FK Pohronie.

Najväčší prestupový rozruch urobilo Pohronie: Posile gratulovala aj hviezda Realu Madrid

ŽIAR NAD HRONOM - Pred začiatkom jarnej časti Fortuna ligy skompletizovali kluby viacero prestupov, okolo jedného bolo viac rozruchu ako pri ostatných prípadoch.