Archív

Už bývalý tréner FC Barcelona Ernesto Valverde sa v pondelok po dva a pol roku rozišiel s klubom, v utorok sa rozlúčil aj s fanúšikmi.

Valverde sa dojímavo rozlúčil s fanúšikmi Barcelony: Zažil som tu skvelé chvíle

BARCELONA - Už bývalý tréner FC Barcelona Ernesto Valverde sa v pondelok po dva a pol roku rozišiel s klubom, v utorok sa rozlúčil aj s fanúšikmi.

Radosť hráčov Barcelony po strelenom góle.

Barcelona kraľuje najbohatším futbalovým klubom: Na 2. miesto odsunula Real Madrid

BARCELONA - Katalánsky veľkoklub FC Barcelona sa v uplynulej sezóne prvýkrát dostal na čelo rebríčka najbohatších futbalových klubov.

Štadión Tehelné pole - ŠK Slovan Bratislava.

Tehelné pole je oficiálne certifikovaný ako štadión kategórie 4

BRATISLAVA - Národný futbalový štadión na bratislavskom Tehelnom poli je oficiálne certifikovaný Slovenským futbalovým zväzom (SFZ) ako štadión kategórie 4. Certifikát je platný pre odohratie súťaží riadených FIFA, UEFA, SFZ aj ÚLK.

Erik Jirka (vľavo) bude pokračovať v kariére v Poľsku.

Erik Jirka putuje na ďalšie hosťovanie: Bývalý hráč Trnavy bude pôsobiť v Poľsku

ZABRZE - Slovenský futbalista Erik Jirka (22) bude vo svojej kariére pokračovať v drese tímu poľskej Ekstraklasy Górnik Zabrze. Kmeňový hráč Crvenej Zvezdy Belehrad bude v 12. tíme poľskej najvyššej súťaže hosťovať.

Brankár Marc-Andre ter Stegen sa po dvojtýždňovej pauze opäť zapojil do tréningu futbalistov FC Barcelona.

V lige nevynechal ani minútu: Ter Stegen sa po zranení zapojil do tréningu Barcelony

Barcelona - Brankár Marc-Andre ter Stegen sa po dvojtýždňovej pauze opäť zapojil do tréningu futbalistov FC Barcelona. Nemecký reprezentant nútene pauzoval pre problémy s kolennou šľachou.

Quique Setien.

Barcelona vyhodila trénera Valverdeho: Na lavičku zasadne Quique Setién

BARCELONA - Novým trénerom futbalistov FC Barcelona sa stal Quique Setién. Vedenie katalánskeho klubu potvrdilo, že 61-ročný kouč nahradil na poste Ernesta Valverdeho.