Archív

Ruská antidopingová agentúra (RUSADA) odhalila od januára do októbra 2019 dokopy 173 možných previnení voči antidopingovým pravidlám.

RUSADA zverejnila počet tohtoročných dopingových previnení: Z toho čísla budete šokovaní!

Moskva - Ruská antidopingová agentúra (RUSADA) odhalila od januára do októbra 2019 dokopy 173 možných previnení voči antidopingovým pravidlám. Agentúru TASS o tom informovala zástupkyňa generálneho riaditeľa RUSADA Margarita Pachnocká.

Geipelová sa dnes živí ako spisovateľka.

Mrazivá spoveď elitnej atlétky z čias komunizmu: Doktor-mäsiar mi rozrezal svaly

O pár dní si pripomenieme 30. výročia Nežnej revolúcie. Stále len pár športovcov dokáže rozprávať o hrôzach, ktoré prežívali pred novembrom ´89. Rozpovedala sa aj bývalá elitná atlétka Ines Geipelová (59), ktorá reprezentovala NDR a porozprávala o desivom treste za to, že chcela z východného bloku utiecť.

Slovenský automobilový jazdec Matej Homola

VIDEO: Účasť Slováka vo forumule 1? Z pohľadu slovenských financií a pomerov to nie je možné!

Snom takmer každého pretekára je predstaviť sa v F1. Slovenský motoršport si však niečo takéto finančne nemôže dovoliť. Účasť pilota v prestížnom seriáli by stála astronomickú sumu. V štúdiu Šport24.sk sme privítali čerstvého medailistu z uplynulých FIA Motorsports Games 2019 v Ríme Maťa Homolu, ktorého jedna sezóna v európskom šampionáte cestovných automobilov stojí skoro pol milióna eur.

Na snímke Maria Petrova a Alexei Tichonov spolu s dcérkou počas ľadovej show Fire on Ice, ktorá bola poctu kariére česko-slovenskej krasokorčuliarskej legendy Jozefa Sabovčíka.

Úžasná ľadová šou Fire on Ice zanechala umelecký dojem: Verner „pochoval“ Sabovčíka

Na jeho počesť prišli do Bratislavy najlepší svetoví krasokorčuliari. Mala to byť oslava kariéry Jozefa Sabovčíka, no po operácii platničiek zostal uväznený doma a divákom poslal odkaz na obrazovke. Šou však stála za to. V samotnom závere sa podarilo „Fox pa“ Tomášovi Vernerovi.

Modelka Covi Riva (32) je známa hlavne futbalovým fanúšikom. Tvorila pár so španielskym hráčom Aitorom Ociom (42). Už takmer rok je však sama a tak sa na svoje dokonalé krivky snaží uloviť ďalšiu hviezdu.

FOTO Futbalová zlatokopka sa odhalila na pláži: Fú, tieto prsia obľubujú Španieli

Modelka Covi Riva (32) je známa hlavne futbalovým fanúšikom. Tvorila pár so španielskym hráčom Aitorom Ociom (42). Už takmer rok je však sama a tak sa na svoje dokonalé krivky snaží uloviť ďalšiu hviezdu.

Matej Tóth odštartuje v Dudinciach.

Cesta Tótha za obhajobou olympijského zlata odštartuje v Dudinciach

Bratislava - Slovenský chodec Matej Tóth začal mesiac po neúspešných majstrovstvách sveta v Dauhe prípravu na novú sezónu. Jej vrcholom bude pokus o obhajobu olympijského zlata na 50 km.

Michael s manželkou Corrinou. Sú spolu od roku 1991, o štyri roky neskôr sa zobrali a majú spolu dve deti.

Manželka Schumachera po rokoch prehovorila: Za toto Michaelovi ďakujem!

Už je to takmer šesť rokov, čo legenda formuly 1 Michael Schumacher (50) spadol na lyžiach a odvtedy sa neukázal na verejnosti. O jeho zdravotnom stave sa hovoriť nemôže a odmlčala sa aj rodina. Manželka Corinna Schumacherová (50) sa však rozhodla prehovoriť.

Verona van de Leurová mala pred sebou veľkú kariéru, ale nakoniec skončila na ulici a teraz si zarába pikantnými zábermi.

Slávna športovkyňa skončila na ulici a potom v porne: Aj gymnastky rozťahujú nohy, odkazuje

Keď v roku 2002 získala Holanďanka Verona van de Leurová (33) striebornú medailu na majstrovstvách sveta v gymnastike, hneď sa o nej hovorilo ako o olympijskej víťazke zo západnej Európy. Lenže svoj potenciál nikdy nenaplnila. Nezniesla tlak, skončila na ulici a nakoniec v pornopriemysle. Nehanbí sa za to „Gymnastky taktiež rozťahujú nohy,“ odkazuje pravidelne.

Two football fans watching Tv and cheering

ŠPORTOVÉ TV TIPY na PIATOK: Futbal z európskych líg, basketbal a aj hokej

Športové televízne tipy na piatok 8. novembra 2019.

Kedysi patrili medzi najsexi hráčky na tenisových dvorcoch. Dnes sú to aj desiatky rokov, čo nechytili raketu do ruky. Ako vyzerajú v minulosti najsexi hráčky bieleho športu?

FOTO Najsexi tenistky na dôchodku a ich (ne)premeny: Preboha, môžu takto vyzerať dnes?

Kedysi patrili medzi najsexi hráčky na tenisových dvorcoch. Dnes sú to aj desiatky rokov, čo nechytili raketu do ruky. Ako vyzerajú v minulosti najsexi hráčky bieleho športu?