Archív

Slovenskí hokejoví reprezentanti do 20 rokov sa na Turnaji štyroch krajín v Piešťanoch dočkali prvého víťazstva.

Slovenskí mladíci si napravili chuť: Na turnaji v Piešťanoch zdolali Nemecko

Piešťany - Slovenskí hokejoví reprezentanti do 20 rokov sa na Turnaji štyroch krajín v Piešťanoch dočkali prvého víťazstva. V piatkovom dueli zdolali rovesníkov z Nemecka tesne 3:2.

Slovenských hokejistov Martina Marinčina a Tomáša Jurča si z listiny nechránených hráčov nevybral žiaden klub NHL a obaja tak poputujú na farmy do nižšej zámorskej súťaže AHL.

Marinčina a Jurča si z waiver listiny nikto nevybral: Slovenskí hokejisti putujú na farmy

Toronto - Slovenských hokejistov Martina Marinčina a Tomáša Jurča si z listiny nechránených hráčov nevybral žiaden klub NHL a obaja tak poputujú na farmy do nižšej zámorskej súťaže AHL. Informoval o tom portál tsn.ca.

Premiérový gól v hokejovej reprezentácii mal pre Krivošíka trpkú príchuť: Mrzí ma prehra

Premiérový gól v hokejovej reprezentácii mal pre Krivošíka trpkú príchuť: Mrzí ma prehra

Krefeld - Slovenský hokejista Filip Krivošík strelil vo štvrtkovom zápase proti Švajčiarsku na Nemeckom pohári 2019 (2:5) svoj prvý reprezentačný gól medzi mužmi. Vo svojom treťom zápase v drese Slovenska prekonal brankára súpera v tretej tretine za stavu 0:3, jeho gólovú radosť mu však napokon pokazila trpká prehra s húževnatým súperom.

Na All-Star víkend do Trenčína, ktorý sa uskutoční 18. a 19. januára 2020 by mali fanúšikov prilákať aj krásne misky.

Na All-Star víkend budú lákať aj krásne misky: Je to osvedčená metóda

V Trenčíne sa v dňoch 18. a 19. januára 2020 uskutoční All-Star víkend. Prilákať na podujatie majú nielen manažéri tímov Marián Hossa (40) a Marián Gáborík (37), ale aj atraktívne dievčatá, ktoré boli úspešnými finalistkami Miss Slovensko.