Archív

Patricka Daya odnášali z ringu na nosidlách.

VIDEO Brutálne K.O.! Jedna rana a koniec: Mŕtvica, kóma a operácia mozgu!

Boxer v strednej váhe Patrick Day nebude v dobrom spomínať na jeho posledný zápas, v ktorom sa stretol s Charlesom Conwellom. Ak si vôbec spomenie. Po tvrdom ataku súpera ho totiž doslova "vyplo". Brutálne K.O. mu spôsobilo mŕtvicu, po ktorej ostal v kóme. Zranenie si vypýtalo operáciu mozgu!

Jaromír Jágr, Veronika Kopřivová

FOTO vnútri: Ex Jaromíra Jágra Veronika ošetrovala milého: Skončila v kaluži krvi

Rozhodla sa ísť fandiť svojmu vyvolenému tak, ako to roky robila popri hokejistovi Jaromírovi Jágrovi. Lenže pri jej súčasnom partnerovi Miroslavovi Dubovickom (28) sa musí Veronika Kopřivová (28) neraz doslova vykúpať v krvavom kúpeli.

Obaja rivali si na súboj poctivo pripravujú a najmä

Vémola pred súbojom storočia s Véghom: Toho človeka nenávidím čoraz viac!

PRAHA - Poriadne to medzi nimi iskrí! Zápas storočia medzi Karlosom Vémolom (34) a Attilom Véghom (34) na turnaji OKTAGON 15 sa nezadržateľne blíži. Obaja rivali sa na súboj poctivo pripravujú a najmä "Terminátor" posiela Véghovi štipľavé odkazy.

Ukrajinský profesionálny boxer Oleksandr Usyk zvládol debut v superťažkej hmotnostnej kategórii.

Usyk zvládol debut v superťažkej váhe: Witherspoona zdolal technickým KO

Chicago - Ukrajinský profesionálny boxer Oleksandr Usyk zvládol debut v superťažkej hmotnostnej kategórii. V noci na nedeľu v chicagskej Wintrust Arena zvíťazil v netitulovom súboji nad Američanom Chazzom Witherspoonom technickým KO v siedmom z dvanástich vypísaných kôl.