Archív

Moderátori Orange TV Jurko a Eisele prehovorili o historkách, ktoré mali ostať v tajnosti
Sponzorované

Moderátori Orange TV Jurko a Eisele prehovorili aj o historkách, ktoré mali ostať v tajnosti

________________________________________________________________________________________________________

Usain Bolt

Usain Bolt vyčíňal: Zaplietol sa do bitky v londýnskom bare!

Jamajčan v sobotu nad ránom upokojoval bitku pred londýnskym barom Soho's Toy Room. Nakoniec sa strhla bitka, do ktorej sa údajne zapojilo až 30 ľudí.

Fantastická Simone Bilesová

Z adoptovaného dievčatka hviezda: Bilesová dominovala v Stuttgarte

STUTTGART - Aj napriek ťažkým životným skúškam sa Američanka Simone Bilesová zapísala do histórie športu. Úspešnú kariéru podčiarkla na prebiehajúcich MS v športovej gymnastike v nemeckom Stuttgarte, kde získala päť zlatých medailí. V historickom rebríčku prekonala Bielorusa Vitalija Ščerba.

Patricka Daya odnášali z ringu na nosidlách.

VIDEO Brutálne K.O.! Jedna rana a koniec: Mŕtvica, kóma a operácia mozgu!

Boxer v strednej váhe Patrick Day nebude v dobrom spomínať na jeho posledný zápas, v ktorom sa stretol s Charlesom Conwellom. Ak si vôbec spomenie. Po tvrdom ataku súpera ho totiž doslova "vyplo". Brutálne K.O. mu spôsobilo mŕtvicu, po ktorej ostal v kóme. Zranenie si vypýtalo operáciu mozgu!

Peter Sagan na charitatívnom behu No finish line na Dvořákovom nábreží v Bratislave pod záštitou monackého kniežata Alberta II.

Sagan vymenil kolesá za tenisky! Po bratislavskom nábreží si zabehal s monackým kniežaťom!

Charitatívny beh No finish line po prvý raz v histórii zavítal aj na Slovensko. Jeho účastníci počas počas piatich dní podporili znevýhodnené a trpiace deti. Čo odbehnutý kilometer, to 1 euro na ich podporu. Bratislavu navštívil aj cyklista Peter Sagan.

Jaromír Jágr, Veronika Kopřivová

FOTO vnútri: Ex Jaromíra Jágra Veronika ošetrovala milého: Skončila v kaluži krvi

Rozhodla sa ísť fandiť svojmu vyvolenému tak, ako to roky robila popri hokejistovi Jaromírovi Jágrovi. Lenže pri jej súčasnom partnerovi Miroslavovi Dubovickom (28) sa musí Veronika Kopřivová (28) neraz doslova vykúpať v krvavom kúpeli.

Eva Samková nabrala odvahu a šla donaha v rámci kampane.

Česká snowboardistka Eva Samková sa vyzliekla donaha: Bolo to pre dobrú vec!

Doteraz ju nezlomil nikto. Česká snowboardistka Eva Samková (26) statočne doteraz odolávala pokusom vyzliecť ju donaha. Nedávno sa to podarilo ale jej kamarátke Ive Burkertovej. Olympijská víťazka priznala, prečo sa tak rozhodla, ako priniesol blesk.

Obaja rivali si na súboj poctivo pripravujú a najmä

Vémola pred súbojom storočia s Véghom: Toho človeka nenávidím čoraz viac!

PRAHA - Poriadne to medzi nimi iskrí! Zápas storočia medzi Karlosom Vémolom (34) a Attilom Véghom (34) na turnaji OKTAGON 15 sa nezadržateľne blíži. Obaja rivali sa na súboj poctivo pripravujú a najmä "Terminátor" posiela Véghovi štipľavé odkazy.

Ukrajinský profesionálny boxer Oleksandr Usyk zvládol debut v superťažkej hmotnostnej kategórii.

Usyk zvládol debut v superťažkej váhe: Witherspoona zdolal technickým KO

Chicago - Ukrajinský profesionálny boxer Oleksandr Usyk zvládol debut v superťažkej hmotnostnej kategórii. V noci na nedeľu v chicagskej Wintrust Arena zvíťazil v netitulovom súboji nad Američanom Chazzom Witherspoonom technickým KO v siedmom z dvanástich vypísaných kôl.

Fín Valtteri Bottas na Mercedese triumfoval na Veľkej cene Japonska, sedemnástych pretekov seriálu F1.

Bottas vyhral VC Japonska: Mercedes získal v predstihu Pohár konštruktérov

Suzuka - Fín Valtteri Bottas na Mercedese triumfoval na Veľkej cene Japonska, sedemnástych pretekov seriálu F1. Na druhom mieste prišiel do cieľa víťaz kvalifikácie Nemec Sebastian Vettel na Ferrari, tretí bol Bottasov tímový kolega Brit Lewis Hamilton.

Už to preháňa? Talianka Valentina Vignaliová je to najkrajšie, čo behá pod deravými košmi. Pred pár dňami opäť upozornila aj na svoju skazenejšiu stránku a na Instagram vešia jeden pikantný záber za druhým.

FOTO Najsexi basketbalistka už zašla priďaleko: Zábery ako z porna rovno v posteli!

Už to preháňa? Talianka Valentina Vignaliová je to najkrajšie, čo behá pod deravými košmi. Pred pár dňami opäť upozornila aj na svoju skazenejšiu stránku a na Instagram vešia jeden pikantný záber za druhým.

Športové televízne tipy na nedeľu 13. októbra 2019.

ŠPORTOVÉ TV TIPY na NEDEĽU: Futbalová reprezentácia hrá s Paraguajom či hokejová Tipsport liga

Športové televízne tipy na nedeľu 13. októbra 2019.

Trinásty október patrí Medzinárodnému dňu bez podprseniek. Viaceré športovkyne ho však uctievajú nielen dnes, ale počas celého roka. Tie, ktoré chodia medzi ľudí naostro patria aj viaceré Slovensky.

FOTO Odhodili všetky zábrany: Tieto športovkyne rady chodia naostro. Sú medzi nimi aj Slovenky!

Trinásty október patrí Medzinárodnému dňu bez podprseniek. Viaceré športovkyne ho však uctievajú nielen dnes, ale počas celého roka. Tie, ktoré chodia medzi ľudí naostro patria aj viaceré Slovensky.