Archív

Na snímke Tomáš Hubočan, Adam Nemec a Martin Škrtel počas prípravného zápasu Slovenskej futbalovej reprezentácie proti Paraguaju. Zápas bol zároveň rozlúčkou s reprezentačnou kariérou pre trojicu Martin Škrtel, Tomáš Hubočan a Adam Nemec.

Slovenská premiéra na Tehelnom poli: Súboj s Paraguayom skončil nerozhodne

Slovenskí futbalisti remizovali v nedeľňajšom prípravnom zápase s Paraguajom 1:1. Reprezentácia SR sa prvýkrát predstavila na novom Tehelnom poli - Národnom futbalovom štadióne v Bratislave.

A

Prehra s Českom rozpútala v Anglicku doslova peklo: Úbohý výkon, niečo ako kultúrny šok!

Dávajú im to vyžrať! Anglickí futbalisti v piatok nezvládli kvalifikačný súboj s Českom a prehrali 1:2. Britské médiá na nepodarený zápas okamžite zareagovali a svojich hráčov rozhodne nešetrili!

Tréner Talianov Roberto Mancicni prišiel na reprezentačnú lavičku pred 18 mesiacmi.

Mancini po talianskom kvalifikačnom úspechu: Toto mužstvo má veľký charakter!

Rím - Talianski futbalisti nedopustili blamáž ako pred dvoma rokmi, keď sa im nepodarilo postúpiť na MS 2018 v Rusku. Účasť na budúcoročnom európskom šampionáte si zaistili, ako druhí spomedzi všetkých tímov po Belgičanoch, sobotným domácim víťazstvom nad Gréckom 2:0.

Futbalisti Talianska postúpili na EURO 2020. V sobotňajšom zápase J-skupiny zdolali na Stadio Olimpico v Ríme Grékov 2:0.

Taliansko si zabezpečilo postup na ME: Španieli prišli o triumf v nadstavenom čase

Bratislava - Futbalisti Talianska postúpili na EURO 2020. V sobotňajšom zápase J-skupiny zdolali na Stadio Olimpico v Ríme Grékov 2:0. Pridali sa tak k Belgicku, ktoré na EURO postúpilo ako prvé vo štvrtok z I-skupiny.

.

Kapitána Škrtela dnes čaká rozlúčkový zápas: Dlhoročný parťák Ďurica ho TÝMTO prekvapil!

BRATISLAVA - Dnešný priateľský zápas medzi Slovenskom a Paraguajom bude reprezentačnou rozlúčkou pre trojicu opôr na čele s kapitánom Martinom Škrtelom (34). Skúsený stopér sa dočkal deň pred posledným súbojom milého prekvapenia od svojho dlhoročného stopérskeho kolegu Jána Ďuricu.