Archív

Craig Ramsay.

Ramsay sa vrátil na Slovensko: Takú ponuku som nemohol odmietnuť!

Kanadský tréner hokejovej reprezentácie SR Craig Ramsay sa v stredu vrátil na Slovensko. Po leteckom presune z Tampy Bay do Franfurktu a následne do Viedne pricestoval do Bratislavy, kde si po príchode plánoval obzrieť staré známe miesta, stretnúť sa s priateľmi a doplniť spánkový deficit.

Milan Jančuška.

Padla ďalšia trénerská hlava v Tipsport lige: Jančuška s Bačom skončili v Nových Zámkoch

NOVÉ ZÁMKY - Milan Jančuška už nie je tréner hokejistov HC Mikron Nové Zámky. Vedenie tipsportligového klubu s ním v stredu ukončilo spoluprácu. Na striedačke skončil aj Jančuškov asistent Jerguš Bača. Dočasným vedením mužstva sú poverení športový manažér Ladislav Branikovič a tréner brankárov František Kučera.

Bili sa hlava-nehlava! V Rusku rozdali rozhodcovia mládežníkom 258 trestných minút

V zápase ruskej mládežníckej hokejovej súťaže Usť-Kamenogorskom a Novosibirskom (1:3) sa pred koncom zápasu strhla hromadná bitka, ktorá trvala niekoľko minút. Bil sa dokonca aj brankár a rozhodcovia radšej rezignovali a nechali chlapcov, nech sa vybúria. Páni v pruhovanom sa vybúrili potom. Hostia zinkasoval 124 trestných minút a domáci dokonca 134.

Denis ukázal, že to na ľade vie aj so ženami.

Pálffyho syn Denis Hudec (26) trénuje dvíhačky: Hádže si ju ako vrece zemiakov

Syn legendárneho Žigmunda Pálffyho Denis Hudec (26) zmenil po siedmich rokoch v Dukle Trenčín dres. Presťahoval sa do Bratislavy a háji farby prvoligového klubu Capitals. Okrem hokejových tréningov však momentálne piluje aj krasokorčuliarske figúry.

Lenka Čurmová.

Úspech slovenskej hokejistky: Strelila prvý gól v NHL a vyhlásili ju za najlepšiu hráčku týždňa

BUFFALO - Slovenská hokejistka Lenka Čurmová má za sebou vydarený týždeň. Hráčka Buffalo Beauts dosiahla hneď dva významné úspechy.

Pohľad na zimný štadión.

Šok v bašte slovenského hokeja: Klubu, ktorý vychoval Demitru, hrozí exekúcia a krach!

Vyzerá to tak, že dubnickému hokeju zvoní umieračik. V auguste nastúpilo do klubu nové vedenie klubu na čele s prezidentom Júliusom Prekopom. Keď si mysleli, že začiatok ligy zvládli, prišiel šok v podobe exekúcie! Čo sa teda na štadióne, kde odštartoval svoju kariéru legendárny útočník Pavol Demitra († 36) deje?

Zdeno Chára.

Veľký deň pre Zdena Cháru: Slovenská legenda v noci prekonala Wayna Gretzkeho

BOSTON - Zápas Bostonu Bruins proti Las Vegas bol významným míľnikom pre slovenského hokejového obrancu Zdena Cháru.

Patrick Marleau.

Hviezda sa vracia: San José získalo po dvoch rokoch 40-ročného veterána

SAN JOSE - Kanadský hokejový útočník Patrick Marleau sa po dvoch rokoch vracia do klubu zámorskej NHL San Jose Sharks.

Jurčo asistoval pri víťazstve Edmontonu

VIDEO Jurčo asistoval pri víťazstve Edmontonu, zažiaril štvorgólový Neal

New York 9. októbra (TASR) - Slovenský hokejista Tomáš Jurčo prispel v noci na stredu jednou asistenciou k víťazstvu Edmontonu 5:2 na ľade New Yorku Islanders.