Archív

Slovenská tenistka Dominka Cibulková sa už tento rok súťažne na dvorcoch nepredstaví.

Cibulková predčasne ukončila sezónu: O svojej budúcnosti zatiaľ nerozmýšľa

Bratislava - Slovenská tenistka Dominka Cibulková sa už tento rok súťažne na dvorcoch nepredstaví. Prezradila to slovenským médiám na pondelkovej tlačovej konferencii Slovenského olympijského a športovému výboru (SOVŠ) ku konferencii Sport (R)evolution.

Kapitán slovenského tímu Dominik Hrbatý si pochvaľuje prípravu na zápas 1. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára proti Švajčiarsku  (13.-14. septembra v AXA aréne bratislavského NTC).

Hrbatého na tréningoch najviac upútal Martin. Švajčiari definitívne bez Wawrinku

Bratislava - Kapitán slovenského tímu Dominik Hrbatý si pochvaľuje prípravu na zápas 1. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára proti Švajčiarsku (13.-14. septembra v AXA aréne bratislavského NTC).

Jozef Golonka otvorene o tenisovom US Open: Dnes vládne sila

Jozef Golonka otvorene o tenisovom US Open: Dnes vládne sila

Hokejová legenda Jozef Golonka (81) pozorne sledovala uplynulý víkend výsledky US Open. Príjemne ho prekvapila mladučká Kanaďanka Bianca Andreescuová, ktorá zdolala vo finále Serenu Williamsovú. Ako to legenda vnímala, nájdete vo videu.

Novak Djokovič nepridal 17. grandslamový titul túto sezónu.

Vráti sa túto sezónu ešte na kurty? Djokovič môže podstúpiť malú operáciu

Je to horšie, ako sa čakalo. Podľa New Yorku Times zranené rameno Novak Djokoviča (32) si môže vyžiadať operáciu. Srbský tenista kvôli skrečoval zápas 4. kola US Open proti Stanovi Wawrinkovi.