Archív

Miho Nonaková

Popularita športového lezenia pred olympijským debutom na hrách 2020 v Tokiu neustále rastie

Japonská lezkyňa Miho Nonaková (22) prirovnáva lezenie ku skejtboardingu. Hovorí, že popularita športu, pred debutom na Letných olympijských hrách 2020 v Tokiu, neustále rastie.

Biatlonisti Kazachstanu môžu v pokoji súťažiť.

Kazašskí biatlonisti si môžu vydýchnuť: Po raziách v hoteli ich očistili

Berlín - Medzinárodná biatlonová únia (IBU) v stredu zbavila deviatich členov kazašského tímu dopingových obvinení. Podľa vedenia IBU dôkazy poukazujúce na previnenie sa športovcov neboli dostačujúce a nie je možné na ich základe potvrdiť obvinenia.

VIDEO: Jasný odkaz reprezentanta v skateboardingu verejnosti. Náš šport pritiahne masy!

VIDEO: Jasný odkaz reprezentanta v skateboardingu verejnosti. Náš šport pritiahne masy!

V programe Olympijských hier 2020 v Tokiu sa po prvý raz v histórii objaví aj skateboarding. Slovensko by mal pod piatimi kruhmi reprezentovať Košičan Richard Tury. Náš skateboardista sa stretol aj s nesúhlasom časti verejnosti so zaradením tohto športu do programu hier. Viac sa dozviete vo videoreportáži.

Posledným semifinalistom sa stali Austrálčania, ktorí po víťazstve 82:70 ukončili prekvapujúce ťaženie Čechov.

Basketbal-MS:Francúzi vyradili obhajcov z USA, Čechov zastavili Austrálčania

Peking - Basketbalisti USA neobhája titul majstrov sveta. V stredajšom štvrťfinále šampionátu v Číne nečakane prehrali s Francúzskom 79:89. Posledným semifinalistom sa stali Austrálčania, ktorí po víťazstve 82:70 ukončili prekvapujúce ťaženie Čechov.

Dominika Navara Cibulková sa teší na konferenciu, kde bude jedným z rečníkov.

Na premiére konferencie Sport (R)evolution aj Dominika Cibulková: Teším sa

Bratislava 11. septembra (TASR) - V stredu 18. septembra sa v bratislavskej Refinery Gallery uskutoční premiérová športová konferencia pod záštitou Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV) Sport (R)evolution.

Na severe Francúzska pochovali nádejného pilota Athoina Huberta.

Zdrvujúce zábery z pohrebu jazdca formuly: Plakala snúbenica a slzy ronil aj Schumacher

Rozlúčili sa s ním naposledy. V utorok pochovali talentovaného jazdca formuly 2 Anthoina Huberta (†19), ktorý zomrel po nehode na Veľkej cene Belgicka. Lúčili sa s ním legendy, terajšie hviezdy a napríklad aj syn Michaela Schumachera Mick.

Matej Tóth sa cíti pred svetovým šampionátom pripravený.

Matej Tóth hlási pred svetovým šampionátom: Takto som na tom

Bratislava - Najväčšou slovenskou medailovou nádejou na nadchádzajúcich majstrovstvách sveta v atletike v Dauhe (27. septembra - 6. októbra) bude opäť chodec Matej Tóth. Hoci po zisku zlata na OH 2016 v Riu de Janeiro bojoval so zdravotnými problémami, v Katare by mal byť v stopercentnej forme.

Na snímke Anton Siekel.

Prezident SOŠV Siekel elektronicky odoslal slovenskú prihlášku do Tokia

BRATISLAVA - Prezident Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV) Anton Siekel v stredu podpísal a odoslal slovenskú prihlášku na Hry XXXII. olympiády v Tokiu 2020. Hostiteľom slávnostného aktu bol mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec Japonska na Slovensku J. E. Džun Šimmi, ktorý privítal Siekela a ďalších slovenských funkcionárov a športovcov vo svojej rezidencii v Bratislave.

Majstrovstvá sveta v basketbale sa nenesú len v znamení súbojov na palubovke a nádherných košov, ale aj sexi fanúšičiek na tribúne.

Hala burácala, komentátor onemel: Fanúšička na MS v basketbale dráždila bez podprsenky!

Majstrovstvá sveta v basketbale sa nenesú len v znamení súbojov na palubovke a nádherných košov, ale aj sexi fanúšičiek na tribúne.

Mariatálsky Štvanec štartuje 28. septembra v Mariánke.
Sponzorované

Milovníci lesných behov zbystrite: Mariatálsky Štvanec je tu opäť s ďalšími novinkami

Marianka - Sezóna bežeckých pretekov v Bratislave pomaly štartuje. Ak patríte medzi aktívnych bežcov, ktorí uprednostňujú pohyb v lese, zbystrite – registrácia na 9. ročník Mariatálskeho Štvanca je už spustená.

Two football fans watching Tv and cheering

ŠPORTOVÉ TV TIPY na STREDU: Štvrťfinále MS v basketbale aj cyklistická Vuelta

Športové televízne tipy na stredu 11. augusta:

Leto majú za sebou. Najlepšie biatlonistky sveta ako každé leto aj teraz zhodili kombinézy a ukázali, čo pod nimi skrývajú. No a je to naozaj pastva pre oči.

Sexi leto biatlonistiek: Najväčšie hviezdy zhodili kombinézy, Naše všetkým vyrazili dych!

Leto majú za sebou. Najlepšie biatlonistky sveta ako každé leto aj teraz zhodili kombinézy a ukázali, čo pod nimi skrývajú. No a je to naozaj pastva pre oči.