Archív

Čínska volejbalistka Jang Fang-su dostala štvorročný dištanc za doping.

Volejbal: Olympijská víťazka Jang Fang-su dostala štvorročný dištanc za doping

Peking - Čínska volejbalistka Jang Fang-su (24) dostala štvorročný dištanc za doping. Zlatú medailistku z OH 2016 v Riu de Janeiro vlani v auguste počas mimosúťažnej kontroly pozitívne testovali na zakázanú látku EPO.

Christian Coleman, Justin Gatlin, Usain Bolt

Christian Coleman: Americký atlét nechce byť porovnávaný s Usainom Boltom

Christian Coleman (23) odmieta porovnávanie s jamajskou hviezdou Usainom Boltom. Chce si vytvoriť svoj vlastný veľkolepý príbeh.

Na snímke prezident Slovenskej volejbalovej federácie (SVF) a prezident Organizačného výboru ME v Bratislave Martin Kraščenič (vľavo) a riaditeľ turnaja ME v Bratislave Tomáš Singer počas tlačovej konferencie SVF pred majstrovstvami Európy žien v Bratislave

Volejbal: Majstrovstvá Európy na Slovensku budú pastva pre oči: Divákov čaká špičková zábava!

Slovenskí organizátori ME vo volejbale žien pripravili pre návštevníkov bratislavskej D-skupiny niekoľko lahôdok. Počas zápasov na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu sa budú môcť fanúšikovia zabávať vďaka špičkovým odborníkom a na svoje si prídu aj vďaka audiovizuálnym technológiám.

Hoci Američan zrejme ani poriadne nevidel od krvi, v súboji vydržal do konca. Jeden z jeho rozhodcov sa dokonca priklonil na jeho stranu. Perry putoval po zápase rovno do nemocnice, kde sa doktori poriadne zapotili, aby mu nos, ktorý sa podobal skôr na pľacku a ďalšie šrámy na tvári dali dokopy.

Len pre silné žalúdky. Hrozivý pohľad na bojovníka po zápase: Krvavý kúpeľ a nos ako placka

Americký MMA bojovník Mike Perry prehral s brazílskym súperom Vicentem Luquem. Aby toho nebolo málo, k prehre dostal aj dobitý nos, ktorý mu znetvoril tvár a poriadne vystrašil fanúšikov.

Hororová nehoda! Motocyklista narazil súperovi do hlavy

Hororová nehoda! Motocyklista narazil súperovi do hlavy

Španielsky motocyklista Pablo Cabero spadol počas tréningu na GP La Bañeza v Leone v Španielsku. To, čo nasledovalo potom, je len pre silné žalúdky. Za ním jazdiaci Miguel Angel Fernandez si krajan všimol príliš neskoro. Aj keď začal brzdiť, nestihol zastaviť a predným kolesom narazil do hlavy ležiaceho Cabera. Pabla ihneď previezli do nemocnice. Na počudovanie sa sťažoval len na malú bolesť hlavy a krku.

Kórejská reprezentácia.

Popíjali alkohol v tréningovom centre: Reprezentanti dostali polročné tresty

SOUL - Kórejský olympijský výbor (KSOC) zvýšil tresty pre piatich reprezentantov Kórejskej republiky v rýchlokorčuľovaní, ktorých v júni prichytili, ako v národnom tréningovom centre v Soule konzumujú alkohol.

Trajteľová rada predvedie státisícom fanúšikov na sociálnej sieti svoje krivky a tým tečú slinky...

Slovenská fitneska si užívala v tropickom raji: Horúcim pozdravom rozpálila fanúšikov

Vie, ako zaujať a upozorniť na seba. Letnú dovolenku si užívajú aj športovci a medzi nimi aj slovenská fitneska Timea Trajteľová.

Športové TV tipy

ŠPORTOVÉ TV TIPY na STREDU: Futbalový superpohár, cyklistika aj tenis v Cincinnati

Športové televízne tipy na stredu 14. augusta:

Šport spája. Niekedy až tak, že sa dvaja do seba zamilujú. Pozreli sme sa na najslávnejšie páry vo svete športu, v rámci ktorých nechýbajú ani Slováci a Slovenky. Vedeli ste, že Dominika Cibulková chodila až s tromi tenistami? Hokejista Gáborík zase mal mať románik s inou slovenskou tenistkou a najväčšia športová nevernica pochádza taktiež zo Slovenska. Pozrite si najslávnejšie športové páry v GALÉRII.

Najslávnejšie športové páry: Nevernica zo Slovenska. Cibulková vystriedala viacero tenistov!

Šport spája. Niekedy až tak, že sa dvaja do seba zamilujú. Pozreli sme sa na najslávnejšie páry vo svete športu, v rámci ktorých nechýbajú ani Slováci a Slovenky.