Archív

Tréning hokejistov Banskej Bystrice.

Hokejisti Banskej Bystrice trénujú v zložitých podmienkach: Ligu majstrov chcú hrať doma

BANSKÁ BYSTRICA - Hokejisti Banskej Bystrice sa pripravujú v zložitých podmienkach na novú súťažnú sezónu v Tipsport Lige a Lige majstrov. Pre práce na strešnej konštrukcii zimného štadióna pod Urpínom musia trénovať vo vedľajšej B-hale, čiže na oveľa menšom klzisku bez stredného pásma.

Štyria hráči Nových Zámkov podali návrh na konkurzné konanie. Medzi nimi aj Henrich Ručkay.

Henrich Ručkay to už nevydržal a povedal na rovinu, čo si myslí: My nie sme ovce!

Možno sa inšpirovali niektorými hráčmi Slovana, ktorí si na súde vymohli peniaze. Aj situácia v Nových Zámkoch vyústila do situácie, že klub dĺži hráčom peniaze a tak sa rozhodli domáhať sa (H.Ručkay, Zaťko, Dundášek a Nejezchleb) svojho práva na súde.

Jozef Golonka o vzniku hokejového Bratislava Capitals: Pašek má šancu preraziť

Jozef Golonka o vzniku hokejového Bratislava Capitals: Pašek má šancu preraziť

V druhej najvyššej slovenskej súťaži vznikol nový klub – Bratislava Capitals. Pretransformoval sa vlastne z HC a na jeho čele stojí Dušan Pašek ml. Ten má s klubom plány postúpiť do najvyššej súťaže. Čo si o tom myslí Jozef Golonka? Viac vo videu.

Zvolen - Banská Bystrica.

Banská Bystrica a Zvolen sa búria: Nesúhlasia s rozpisom hokejovej Tipsport ligy!

Banská Bystrica/Zvolen - Vyžrebovanie novej sezóny hokejovej Tipsport Ligy rozhnevalo dva kluby na strednom Slovensku vzdialené od seba iba dvadsať kilometrov. HC'05 iClinic Banská Bystrica a HKM Zvolen majú podľa pôvodného rozpisu hrať domáce zápasy v jednom termíne, čo by sa odzrkadlilo nielen v návštevnosti na daných štadiónoch, ale aj v marketingovej a reklamnej oblasti.

Vo výcvikovom tábore stmeľovali partiu aj reprezentanti pred MS.

Novinka od Lašáka: Mladých brankárov pošle do výcvikového tábora

ZVOLEN - Brankárske kempy Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) slúžia najmä na mentálnu prípravu a zlepšenie techniky brankárov mládežníckych kategórií. Tento ročník ich hlavný organizátor, niekdajší reprezentačný brankár Ján Lašák, nečakane oživil návštevou vo výcvikovom vojenskom tábore v Lešti.

Tipsport liga

Šláger na úvod: Nová sezóna Tipsport Ligy odštartuje zápasom Slovana s Košicami

BRATISLAVA - Nová sezóna hokejovej Tipsport Ligy odštartuje vo štvrtok 12. septembra šlágrom medzi HC Košice a staronovým účastníkom HC Slovan Bratislava.

Český útočník na tréningu svojho nového zamestnávateľa.

Rarita v hokejovom Slovane: Český ostrostrelec páli aj s jedným okom!

Náhoda mu takmer zničila kariéru. Český hokejista Jindřich Abdul (23) mal napokon šťastie v nešťastí. Keď mal devätnásť rokov, takmer prišiel o oko. V súčasnosti je vďačný aj za to, že naň vidí aspoň na dvasdať percent. Mladému útočníkovi nechýba obrovská vôľa, napokon, tá u neho zvíťazila a dnes je odhodlaný pomôcť bratislavskému Slovanu, ktorého je hráčom.

xy

Ako na strelnici. Slovenskí hokejisti dostali od USA na úvod turnaja deväť gólov

FÜSSEN - Slovenská hokejová reprezentácia do 17 rokov vstúpila do Turnaja piatich krajín v nemeckom Füssene vysokou prehrou s USA 3:9.